Rolser I-Max MF 2 Logic bevásárlótáska kerekeken
Kód: IMX304-1060 IMX304-1023 IMX304-1031 IMX304-1062 Változat kiválasztásaKapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Logikailag briliáns
Könnyű alumínium logikai keret két közepes méretű kerékkel számos praktikus tulajdonsággal rendelkezik. A legfontosabb kétségtelenül dupla összecsukható rendszer. Ennek köszönhetően nem csak a hajtsa össze az elülső támasztékot amely a táska térben való parkolására szolgál, hanem maga a szerkezet is. Az oldalsó kezelőszervek (piros pontok) segítségével a könnyen félbehajtható és könnyen tárolható vagy szállítható az autóban. Egy másik praktikus funkció a integrált fogantyú amelyet a következőkre használnak a táska felakasztása a bevásárlókocsira így a táskát nem kell sehol sem tárolni. A fogantyú is kis horgokkal amelyek a klasszikus zsákok vagy tasakok felakasztására szolgálnak működés közben. Ergonomikus csúszásmentes fogantyú kényelmes fogást biztosít és így hozzájárul a könnyű kezelhetőséghez. A 104,5 cm-es tervezési magasság a magasabb felhasználók számára is megfelelő.


Vásárlás és szórakozás
Home az I-Max makroszálas (MF) tárolóhely akár 43 literes térfogatot kínál és legfeljebb 40 kg terhelhetőséggel, de az ajánlott terhelés 25 kg. A belső rekesz egy kisebb dupla cipzáras zseb ez a kis dolgokért van. A külsőt aztán lehet használni nagyobb zseb, szintén cipzárral. A táska zárását úgy tervezték egy átmérővel ellátott patent és egy biztonsági zárral ellátott húzózsinór, amely megakadályozza a kioldódást. A táska egy textil alagúton keresztül csatlakozik a kocsihoz, és a tetején tépőzárral rögzíthető, így a táska bármikor könnyen levehető és tisztítható.
Könnyű karbantartás
A táska a következő anyagból készült erős és vízálló anyag Makroszál (MF) amely kiemelkedik a nagy szilárdság és jellegzetes struktúrája. Ennek az anyagnak egy másik előnye a könnyű karbantartás amelyhez elegendő egy nedves kendő vagy szivacs. A zsákot impregnálni is lehet, hogy tovább tartson.


Nem csak vásárlásra
Rolser az anyagokkal és vonzó minták meggyőz minket arról, hogy a kerekes táskák már nem nem csak az idősek számára de ugyanúgy a fiatalabb generációk számára, és nem csak a vásárlásra. Elmehetsz vele, például a parkba piknikezni a barátokkal vagy a családdal vagy csomagoljon be mindent, amire szüksége van egy napra a vízen. A trolitáskák a diákok körében is népszerűek.
Kiterjesztett garancia
Rolser már több mint 50 éve tartja fenn a legmagasabb színvonalú termelést amely közvetlenül a spanyolországi családi gyárban zajlik. Ez lehetővé teszi számunkra, hogy az összes zsákot 3 év kiterjesztett garancia. Minőség a kerekek általában a táska élettartamáig tartanak, de nem szabványos hosszú távú terhelés esetén hamarabb elhasználódhatnak. Ebben az esetben számíthatsz rá hogy a Rolserben mindig könnyen szerezhet új kerekeket. Az I-Max MF 2 Logichoz megvásárolhatja a következőketpótkerekek itt.

További információk
- A zsák térfogata: 43
- Maximális terhelhetőség: 40kg
- A kibontott kocsi méretei: 41 cm (széles) x 32 cm (mély) x 104,5 cm (magas)

Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bevásárlókocsik |
|---|---|
| Jótállás: | 24 hónap |
| EAN vonalkód: | 8420812986262 |
| Szín: | No |
| Kerekek száma: | 2 |
| Kivitel: | Összecsukható |
| Gyártó: | ROLSER |
| Shin: | fekete |
| Kihajtott kocsi mérete: | 41 x 32.5 x 104.5 cm |
| Összecsukott kocsi mérete: | 41 x 17.5 x 104.5 cm |
| A zsák térfogata: | 43.000000 |
| Ajánlott terhelés: | 25.000000 |
| Maximális terhelhetőség: | 40.000000 |
| A táska mérete: | 36 x 19 x 63 cm |
| Alvázfájlok: | 1.440000 |
| Alvázfájlok táskával: | 2.480000 |
| Összecsukható fogantyú: | IGEN |
| Belső zsebek száma: | 2 |
| Külső zsebek száma: | 1 |
| Bevásárlókocsi fogantyúja: | IGEN |
| Termikus rekesz: | NO |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A ROLSER egy spanyol márka, amelynek története 1966-ig nyúlik vissza. Több mint 50 év tapasztalattal a Rolser a kerekes bevásárlótáskák egyik vezető gyártójává vált Európában. A több mint 21 000 m²-es gyár Pedreguer városában található, ahol a márka folyamatos innovációval és precíz gyártással biztosítja a magas minőséget.
A Rolser bevásárlótáskák ideális megoldást kínálnak mindazok számára, akik szeretnék könnyebbé és kényelmesebbé tenni a mindennapi bevásárlást. A kerekes kialakításnak köszönhetően nem kell nehéz szatyrokat cipelnie – egyszerűen húzza maga után a táskát, így kíméli a hátát és az ízületeit.
#ShowMore#
Maximális kényelem és praktikum
A Rolser táskák minden részlete a kényelmet szolgálja:
- Könnyű alumínium váz – stabil tartás minimális súly mellett
- Strapabíró kerekek – sima és könnyű gurulás különböző felületeken
- Ergonomikus fogantyú – kényelmes használat hosszabb bevásárlás során is
- Nagy kapacitás – akár nagybevásárláshoz is ideális
Praktikus megoldások a mindennapokra
A kerekes bevásárlótáskák vízlepergető, könnyen tisztítható anyagból készülnek, így ellenállnak az időjárásnak és a mindennapi használatnak. Az átgondolt kialakításnak köszönhetően a pakolás egyszerű és átlátható.
Egyes modellek hőszigetelt rekesszel is rendelkeznek, amely segít frissen tartani az élelmiszereket hazafelé úton – ideális választás nyári bevásárlásokhoz.
Széles modellválaszték
A Rolser kínálatában különböző igényekhez igazodó modellek találhatók:
- Kompakt táskák – kisebb bevásárlásokhoz és könnyű tároláshoz
- Nagy kapacitású modellek – heti bevásárláshoz
- Összecsukható változatok – helytakarékos megoldás otthonra
Fenntarthatóság és modern dizájn
A Rolser nagy hangsúlyt fektet a környezettudatos gyártásra. Számos modell újrahasznosított anyagok felhasználásával készül, így hozzájárul az egyszer használatos műanyagok csökkentéséhez.
A funkcionalitás mellett a megjelenés sem marad háttérben: a táskák modern színekben és mintákban érhetők el, így nemcsak praktikusak, hanem stílusos kiegészítők is a mindennapokban.
Miért válassza a Rolser bevásárlótáskákat?
- Kíméli a hátat és az ízületeket – nincs több nehéz cipekedés
- Hosszú élettartam – strapabíró anyagok és stabil szerkezet
- Kényelmes használat – könnyű gurulás és ergonomikus kialakítás
- Fenntartható megoldás – kevesebb műanyag zacskó használata
A Rolser kerekes bevásárlótáskák tökéletes választást jelentenek mindennapi bevásárláshoz, piacra járáshoz vagy akár utazáshoz is. Válasszon a WorldOfBags.hu kínálatából, és tegye egyszerűbbé, kényelmesebbé a hétköznapokat!
| Gyártó : | ROLSER S.A |
|---|---|
| Cím : | ROLSER S.A. ; PI Les Galgues, / Metalurgia 6, 03750 Pedreguer (Alicante), Spain ; rolser@rolser.com ; +34 965 760 700 |
| E-mail : | rolser@rolser.com |
