Rolser Com MF 8 Fekete csőtáska kerekeken
Kód: COH012-1060 COH012-1023 Változat kiválasztásaKapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Üdvözöljük a jövőben
Com sorozatú alváz a feldolgozással dacoljon minden sztereotípiával amelyek a trolitáskákban láthatók. A termékcsalád táskáinak fő tervezési elemei a következők A Black Tube fekete keret amely az eredeti elegancia minden kedvelőjének örömet okoz. Robusztus, mégis könnyű alumínium szerkezet könnyen összehajtható tökéletesen lapos forma köszönöm gyorskioldású kerékrendszer amit olyan könnyen le lehet venni. Színben összehangolt xL kerekek tökéletesek a a terep egyenetlenségeinek zökkenőmentes leküzdése. A keret összecsukásának és a kerekek eltávolításának kezelőszervei okosan pirossal jelölve így megkönnyítik a tájékozódást, és egyúttal designelemként is működnek. Az alváz elülső támasszal van ellátva, amely lehetővé teszi a táska szabad parkolását a térben. Van még kétszintes ergonomikus fogantyú amit értékelni fog, amikor fel kell emelnie a táskát. A 101 cm-es magasságával a táska magasabb felhasználók számára is alkalmas.


Elegáns, stílusos és funkcionális
Futurisztikus design emelte a táska Com MF Black Tube egy elegáns és stílusos kiegészítő szintjére emeli. Az egész modell vonzereje növeli jellegzetes textúrájú és modern színekkel rendelkező anyag. A táska fő tárolórekesze 53 L űrtartalom és maximális terhelhetőség 50 kg-ig, de az ajánlott terhelés 25 kg. Nem hiányzik belső dupla zseb a kisebb tárgyak számára (egy zippzáras, egy nyitott) és nagy külső cipzáras zseb. A táska zárását úgy tervezték elegáns patent rolser felirattal. A táska megbízható, de nem feltűnő szabadalmakkal van rögzítve a szerkezethez.
Könnyű karbantartás
A táska a következő anyagból készült erős vízálló anyag Makroszál (MF) amely kiemelkedik a nagy szilárdság és jellegzetes struktúrája. Ennek az anyagnak egy másik előnye a könnyű karbantartás amelyhez elegendő egy nedves kendő vagy szivacs. A zsákot impregnálni is lehet, hogy tovább tartson.


Több mint egy bevásárlótáska
Rolser az anyagokkal és vonzó minták meggyőz minket arról, hogy a kerekes táskák már nem elkötelezett a csak az időseknek, de ugyanúgy a fiatalabb generációknak és ez nem csak vásárlásra. Mehetsz vele például a parkba piknikezni barátokkal vagy családdal, vagy csomagolj be mindent, amire szükséged van egy napra a vízpartra. A trolitáskák a diákok és a sportolók körében is népszerűek.
Kiterjesztett garancia
Rolser már több mint 50 éve tartja fenn a legmagasabb színvonalú termelést amely közvetlenül a spanyolországi családi gyárban zajlik. Ez lehetővé teszi számunkra, hogy az összes zsákot 3 év kiterjesztett garancia. A kiváló minőségű görgők általában a zsák élettartamát tartják ki, de nem szabványos hosszú távú terhelés esetén hamarabb is elhasználódhatnak. Ebben az esetben a számíthatsz hogy a Rolserben mindig könnyen szerezhet új kerekeket. A Com MF 8 Black Tube-hoz itt vásárolhat cserekerekerekereket.

További információk
- A zsák térfogata: 53
- Maximális terhelhetőség: 50kg
- A kibontott kocsi méretei: 47,5 cm (széles) x 42 cm (mély) x 101 cm (magas)

Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bevásárlókocsik |
|---|---|
| Jótállás: | 3 év |
| EAN vonalkód: | 8420812976249 |
| Szín: | Fekete |
| Gyártó: | ROLSER |
| Szín: | bordó |
| Rozměr rozloženého vozíku: | 47.5 cm (šířka) x 42cm (hloubka) x 101 cm (výška) |
| Rozměr složeného vozíku: | 47.5 cm (šířka) x 23 cm (hloubka) x 108.5 cm (výška) |
| Objem tašky: | 53.000000 |
| Doporučené zatížení: | 25.000000 |
| Maximální nosnost: | 50.000000 |
| Rozměr tašky: | 33 cm (šířka) x 24 cm (hloubka) x 67 cm (výška) |
| Súly podvozku: | 2.120000 |
| Súly podvozku s taškou: | 3.310000 |
| Skládací rukojeť: | NE |
| Počet vnitřních kapes: | 2 x |
| Počet vnějších kapes: | 1 x zadní se zipem |
| Úchytka na nákupní vozík: | NE |
| Termo přihrádka: | NE |
| Konstrukce podvozku: | 8 |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A ROLSER egy spanyol márka, amelynek története 1966-ig nyúlik vissza. Több mint 50 év tapasztalattal a Rolser a kerekes bevásárlótáskák egyik vezető gyártójává vált Európában. A több mint 21 000 m²-es gyár Pedreguer városában található, ahol a márka folyamatos innovációval és precíz gyártással biztosítja a magas minőséget.
A Rolser bevásárlótáskák ideális megoldást kínálnak mindazok számára, akik szeretnék könnyebbé és kényelmesebbé tenni a mindennapi bevásárlást. A kerekes kialakításnak köszönhetően nem kell nehéz szatyrokat cipelnie – egyszerűen húzza maga után a táskát, így kíméli a hátát és az ízületeit.
#ShowMore#
Maximális kényelem és praktikum
A Rolser táskák minden részlete a kényelmet szolgálja:
- Könnyű alumínium váz – stabil tartás minimális súly mellett
- Strapabíró kerekek – sima és könnyű gurulás különböző felületeken
- Ergonomikus fogantyú – kényelmes használat hosszabb bevásárlás során is
- Nagy kapacitás – akár nagybevásárláshoz is ideális
Praktikus megoldások a mindennapokra
A kerekes bevásárlótáskák vízlepergető, könnyen tisztítható anyagból készülnek, így ellenállnak az időjárásnak és a mindennapi használatnak. Az átgondolt kialakításnak köszönhetően a pakolás egyszerű és átlátható.
Egyes modellek hőszigetelt rekesszel is rendelkeznek, amely segít frissen tartani az élelmiszereket hazafelé úton – ideális választás nyári bevásárlásokhoz.
Széles modellválaszték
A Rolser kínálatában különböző igényekhez igazodó modellek találhatók:
- Kompakt táskák – kisebb bevásárlásokhoz és könnyű tároláshoz
- Nagy kapacitású modellek – heti bevásárláshoz
- Összecsukható változatok – helytakarékos megoldás otthonra
Fenntarthatóság és modern dizájn
A Rolser nagy hangsúlyt fektet a környezettudatos gyártásra. Számos modell újrahasznosított anyagok felhasználásával készül, így hozzájárul az egyszer használatos műanyagok csökkentéséhez.
A funkcionalitás mellett a megjelenés sem marad háttérben: a táskák modern színekben és mintákban érhetők el, így nemcsak praktikusak, hanem stílusos kiegészítők is a mindennapokban.
Miért válassza a Rolser bevásárlótáskákat?
- Kíméli a hátat és az ízületeket – nincs több nehéz cipekedés
- Hosszú élettartam – strapabíró anyagok és stabil szerkezet
- Kényelmes használat – könnyű gurulás és ergonomikus kialakítás
- Fenntartható megoldás – kevesebb műanyag zacskó használata
A Rolser kerekes bevásárlótáskák tökéletes választást jelentenek mindennapi bevásárláshoz, piacra járáshoz vagy akár utazáshoz is. Válasszon a WorldOfBags.hu kínálatából, és tegye egyszerűbbé, kényelmesebbé a hétköznapokat!
| Gyártó : | ROLSER S.A |
|---|---|
| Cím : | ROLSER S.A. ; PI Les Galgues, / Metalurgia 6, 03750 Pedreguer (Alicante), Spain ; rolser@rolser.com ; +34 965 760 700 |
| E-mail : | rolser@rolser.com |
