Rolser I-Max Ona 6 bevásárlótáska kerekekkel az emeleten
Kód: IMX359-1014Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A lépcsőn könnyedén felfelé
6 kerékkel felszerelt alváz kisebb méretben tervezték könnyű lépcsőzéshez ha az összes kerék használatban van. Sík felületen való működéskor a kerekek a menetben vannak bekapcsolva négy kerék annak biztosítására, hogy a teljes rakomány súlya egyenletesen elosztva az alvázon és nem terheli meg a hátát. Az alváz elülső támasszal van ellátva, amely lehetővé teszi a táska stabilan elszabadul a térben. Egyetlen mozdulattal össze is hajtható. Nyomja meg a piros pontokat egyszerűen távolítsa el a kerekeket a tökéletesen sík forma eléréséhez a könnyű tárolás érdekében.


Könnyű kezelhetőség
Az alumíniumszerkezet 107 cm-ig ér, így magasabb felhasználók számára is alkalmas. Fel van szerelve ergonomikus csúszásmentes fogantyú, amely tökéletesen illeszkedik a kézbe, és hozzájárul a könnyű kezelhetőséghez. A kialakítás további előnye, hogy az alap hátoldalán található védőelem a rakomány sérülésének megelőzése érdekében lépcsőmászáskor.
Kisebb és nagyobb vásárlások esetén
Az I-Max Ona táska fő tárolórekesze 43 literes térfogatot kínál és legfeljebb 50 kg terhelhetőséggel, de az ajánlott terhelés 25 kg. Két kisebb belső zsebek a kisebb tárgyak számára (egy cipzáras és egy nyitott) és nagy külső cipzáras zseb. A táska zárását úgy tervezték húzózsinór biztonsági zárral és átfűzte magát a csappantyún. A táskát egy nagy szövetpánton keresztül a kocsira fűzik, és a tetején tépőzárral rögzítik, ezért könnyen leválasztható és tisztítható.


Könnyű karbantartás
A táska a következő anyagból készült erős vízálló és könnyen mosható anyag "cic cak" mintával (She). A karbantartáshoz elegendő egy nedves ruhát vagy szivacsot használni. Az anyag impregnálható is a hosszabb élettartam érdekében.
Kiterjesztett garancia
Rolser már több mint 50 éve tartja fenn a legmagasabb színvonalú termelést amely közvetlenül a spanyolországi családi gyárban zajlik. Ez lehetővé teszi számunkra, hogy az összes zsákot 3 év kiterjesztett garancia. A minőségi kerekek általában a táska élettartama alatt tartanak, de nem szabványos hosszú távú terhelés esetén hamarabb elhasználódhatnak. Ebben az esetben számíthatsz rá hogy a Rolserben mindig könnyen szerezhet új kerekeket. Az I-Max Ona 6-hoz megvásárolhatja a következőketpótkerekek itt.

További információk
- A zsák térfogata: 43
- Maximális terhelhetőség: 50kg
- A kibontott kocsi méretei: 41 cm (széles) x 32,5 cm (mély) x 107 cm (magas)

Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Táskák |
|---|---|
| Jótállás: | 24 hónap |
| EAN vonalkód: | 8420812993093 |
| Szín: | No |
| Kerekek száma: | 2 |
| Kivitel: | Lépcsőjáró kerekekkel |
| Gyártó: | ROLSER |
| Szín: | limetková |
| Rozměr rozloženého vozíku: | 47.5 cm (šířka) x 39.5 cm (hloubka) x 107 cm (výška) |
| Rozměr složeného vozíku: | 47.5 cm (šířka) x 29 cm (hloubka) x 107 cm (výška) |
| Objem tašky: | 43.000000 |
| Doporučené zatížení: | 25.000000 |
| Maximální nosnost: | 50.000000 |
| Rozměr tašky: | 36 cm (šířka) x 19 cm (hloubka) x 63 cm (výška) |
| Súly podvozku: | 1.440000 |
| Súly podvozku s taškou: | 2.680000 |
| Skládací rukojeť: | NE |
| Počet vnitřních kapes: | 2 x |
| Počet vnějších kapes: | 1 x zadní se zipem |
| Úchytka na nákupní vozík: | NE |
| Termo přihrádka: | NE |
| Konstrukce podvozku: | RD6 |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A ROLSER egy spanyol márka, amelynek története 1966-ig nyúlik vissza. Több mint 50 év tapasztalattal a Rolser a kerekes bevásárlótáskák egyik vezető gyártójává vált Európában. A több mint 21 000 m²-es gyár Pedreguer városában található, ahol a márka folyamatos innovációval és precíz gyártással biztosítja a magas minőséget.
A Rolser bevásárlótáskák ideális megoldást kínálnak mindazok számára, akik szeretnék könnyebbé és kényelmesebbé tenni a mindennapi bevásárlást. A kerekes kialakításnak köszönhetően nem kell nehéz szatyrokat cipelnie – egyszerűen húzza maga után a táskát, így kíméli a hátát és az ízületeit.
#ShowMore#
Maximális kényelem és praktikum
A Rolser táskák minden részlete a kényelmet szolgálja:
- Könnyű alumínium váz – stabil tartás minimális súly mellett
- Strapabíró kerekek – sima és könnyű gurulás különböző felületeken
- Ergonomikus fogantyú – kényelmes használat hosszabb bevásárlás során is
- Nagy kapacitás – akár nagybevásárláshoz is ideális
Praktikus megoldások a mindennapokra
A kerekes bevásárlótáskák vízlepergető, könnyen tisztítható anyagból készülnek, így ellenállnak az időjárásnak és a mindennapi használatnak. Az átgondolt kialakításnak köszönhetően a pakolás egyszerű és átlátható.
Egyes modellek hőszigetelt rekesszel is rendelkeznek, amely segít frissen tartani az élelmiszereket hazafelé úton – ideális választás nyári bevásárlásokhoz.
Széles modellválaszték
A Rolser kínálatában különböző igényekhez igazodó modellek találhatók:
- Kompakt táskák – kisebb bevásárlásokhoz és könnyű tároláshoz
- Nagy kapacitású modellek – heti bevásárláshoz
- Összecsukható változatok – helytakarékos megoldás otthonra
Fenntarthatóság és modern dizájn
A Rolser nagy hangsúlyt fektet a környezettudatos gyártásra. Számos modell újrahasznosított anyagok felhasználásával készül, így hozzájárul az egyszer használatos műanyagok csökkentéséhez.
A funkcionalitás mellett a megjelenés sem marad háttérben: a táskák modern színekben és mintákban érhetők el, így nemcsak praktikusak, hanem stílusos kiegészítők is a mindennapokban.
Miért válassza a Rolser bevásárlótáskákat?
- Kíméli a hátat és az ízületeket – nincs több nehéz cipekedés
- Hosszú élettartam – strapabíró anyagok és stabil szerkezet
- Kényelmes használat – könnyű gurulás és ergonomikus kialakítás
- Fenntartható megoldás – kevesebb műanyag zacskó használata
A Rolser kerekes bevásárlótáskák tökéletes választást jelentenek mindennapi bevásárláshoz, piacra járáshoz vagy akár utazáshoz is. Válasszon a WorldOfBags.hu kínálatából, és tegye egyszerűbbé, kényelmesebbé a hétköznapokat!
| Gyártó : | ROLSER S.A |
|---|---|
| Cím : | ROLSER S.A. ; PI Les Galgues, / Metalurgia 6, 03750 Pedreguer (Alicante), Spain ; rolser@rolser.com ; +34 965 760 700 |
| E-mail : | rolser@rolser.com |
