Heys Xtrak L Icy blue

Kód: HEYS-10103-0142-30
Nincs értékelés Ugrás az értékeléshez
77 800 Ft Egységár:
Készleten van
Várható kézbesítés:
28.10.2026
Szállítási lehetőségek

Keményhéjú bőrönd, csiszolt fém textúrájával és fém védősarkokkal. A polikarbonát kompozitot a bélelt, tagolt belső tér egészíti ki, TSA-zár, 360°-ban forgó kerekek és akár 20%-os térfogatnövelés. A gélbevonatú markolatok és az alumínium fogantyú megkönnyítik a kezelést.

76 × 52 × 30 cm, 5 kg, 126 l kiterjesztett állapotban.

Részletes információ

Termék részletes leírása

A csiszolt fémes megjelenés és a markáns védősarkok Heys Xtrak L Jeges kék műszaki jellegű. A felszín alatt azonban könnyebb polikarbonát kompozit. A bélelt belső tér zsebekkel, elválasztóval és rögzítőhevederekkel ugyanolyan gondosan megoldja a mindennapi csomagolást, mint a külső szerkezet.

Az Xtrak L egy 52 cm széles és 76 cm magas, tágas karosszériával rendelkezik. A technikai megjelenés és a védősarkok a nagyobb méretű felszerelések elhelyezésére alkalmas kialakításban is megmaradnak.

Heys Xtrak L Icy blue

Heys · Design és utazási felszerelés

Heys Xtrak L Jeges kék

Az Xtrak strapabíró vázra, fém sarkokra és jól elrendezett belső térre épül. A színben hozzáillő alumínium fogantyú, a gél markolatok és a minden irányba mozgatható kerekek megkönnyítik az átrakodást és a hosszabb szállításokat is.

126 l kibővítve 5 kg 76 × 52 × 30 cm TSA-zár Bővítőelem Védősarkok

A Heys Xtrak L Icy blue átgondolt részletei

Heys Xtrak L Icy blue – Kovové kryty namáhaných rohů

Fém burkolatok a terhelt sarkokhoz

A védőelemek segítik a sarkok védelmét a poggyász mindennapi használata során. A fémes textúrával együtt kiemelik az Xtrak jellegzetes megjelenését.

Heys Xtrak L Icy blue – Zapuštěný kombinační TSA

Süllyesztett kombinált TSA

A zár a burkolatba van beépítve, és nem áll ki, mint egy különálló lógó zár. A kódot a mellékelt utasítások szerint állítsa be.

Heys Xtrak L Icy blue – Otočení o 360°

360°-os elforgatás

A négy görgő minden irányba biztosítja a mozgást. Így a poggyászteremben nem kell minden irányváltáskor felemelni a bőröndöt.

Heys Xtrak L Icy blue – Hliník a gelové polstrování

Alumínium és gélpárnázás

A könnyű, kihúzható fogantyú több magassági pozícióba állítható, és színében illeszkedik a karosszériához. A felső és az oldalsó fogantyúk is gélpárnázottak.

Részletes információk a Heys Xtrak L Icy blue termékről

  • A védőelemek segítik a sarkok védelmét a poggyász mindennapi használata során. A fémes textúrával együtt kiemelik az Xtrak jellegzetes megjelenését.
  • A béléshez tartozik egy cipzáras rekesz, zsebek és rögzítőpántok. A kisebb tárgyakat elválaszthatja a ruháktól, amelyeket a pántok a helyükön tartanak.
  • A zár a burkolatba van beépítve, és nem áll ki, mint egy különálló lógó zár. A kódot a mellékelt utasítások szerint állítsa be.
  • A négy görgő minden irányba biztosítja a mozgást. Így a poggyászteremben nem kell minden irányváltáskor felemelni a bőröndöt.
  • A könnyű, kihúzható fogantyú több magassági pozícióba állítható, és színében illeszkedik a karosszériához. A felső és az oldalsó fogantyúk is gélpárnázottak.
  • A különálló cipzárral bővíthető a csomagtér, ha további holmikat kell becsomagolni. A kibővített bőrönd nagyobb mélységű, ami fontos szempont a szállítás megtervezésekor.
méretek76 × 52 × 30 cm
tömeg5 kg
kiterjesztés utáni térfogat126 l
AnyagPolikarbonát kompozit
ExpanderIgen
TSA zárIgen
A Heys garanciája5 év a gyártó feltételei szerint

A „kibővítés után” jelöléssel ellátott térfogat az expander használatára vonatkozik. A kibővítés növeli a poggyász mélységét.

Inspiráció az Xtrak kollekcióból

Hová vigyük, és hogyan gondoskodjunk róla

Az Xtrak kiválóan alkalmas utazáshoz, mivel kiemelt figyelmet fordít a praktikus védelmi elemekre és a markánsabb műszaki kialakításra. Ossza el a csomagot a két rész között, és használja ki a belső hevedereket. A csiszolt felületet és a fémburkolatokat puha ruhával, csiszolószerek nélkül tisztítsa; a következő tárolás előtt távolítsa el a szennyeződéseket a kerekekről.

Kiegészítő paraméterek

Kategória: Nagy bőröndök
Jótállás: 5 let
EAN vonalkód: 665556049332
Szín: Kék
? Kinek: Férfi (unisex)
Kerekek száma: 4
Kivitel: Keményfedeles
? Stílus: Modern, Elegáns
Anyag: Polikarbonát
Bővíthető: Igen
TSA zár: Igen
Felhasználás: Utazás
? Magasság (leghosszabb oldal cm-ben): 76
? Szélesség (cm): 52
? Mélység (cm): 30
? Súly (Kg): 5
Gyártó: Heys
Modell: Xtrak
Súly: 5,1 kg
Szín: modrá
Anyag: polykarbonát
Rozměry: 76 x 52,5 x 30 cm
Objem: 153 l (exp.)

Termékértékelés

Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

Ezt a mezőt ne töltse ki

Mennyire vagy elégedett ezzel a terméket? Válassz 1 és 5 csillagos értékelések között, ahol az 1 a legrosszabb, az 5 pedig a legjobb értékelés.

A „KÜLDÉS” gombra kattintva hozzájárul személyes adatainak kezeléséhez.

Beszélgetés

Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

Ezt a mezőt ne töltse ki

Biztonsági ellenőrzés

A „KÜLDÉS” gombra kattintva hozzájárul személyes adatainak kezeléséhez.

Heys – modern utazóbőröndök stílusos utazóknak

Heys logó Akár gyakran utazik, akár csak alkalmanként indul útnak, egy megbízható utazópoggyász mindig elengedhetetlen. A Heys márka több mint 30 éve kínál minőségi bőröndöket és utazási kiegészítőket, amelyek ötvözik a modern dizájnt, a könnyű kezelhetőséget és a tartósságot.

Kínálatunkban megtalálhatók a gyerek bőröndök, valamint a kerekes utazóbőröndök felnőttek számára is. A Heys termékek világszerte népszerűek, és a magyar piacon is egyre keresettebbek a könnyű, strapabíró és stílusos poggyászok között.

#ShowMore#

Keményfedeles bőröndök – maximális védelem utazás közben

A keményfedeles bőröndök kiváló minőségű polikarbonátból készülnek, amelyet extrém körülmények között is használnak. Ezek a modellek:

  • rendkívül könnyűek, így nem terhelik feleslegesen az utazást
  • ellenállnak az ütődéseknek és nyomásnak
  • rugalmas szerkezetűek – inkább meghajlanak, mint eltörnek
  • hőmérséklet-ingadozásnak ellenállnak

Praktikus hátizsákok mindennapi használatra

A Heys kínálatában ultrakönnyű hátizsákok is megtalálhatók, például notebook- vagy tabletrekesszel ellátott modellek. Ezek ideális választást jelentenek üzleti utazáshoz, munkába vagy iskolába.

Gyerek bőröndök – játékos és praktikus megoldás

A márka külön figyelmet fordít a legkisebbekre is. A gyerek bőröndök vidám mintákkal, könnyű szerkezettel és stabil kerekekkel készülnek, így a gyerekek számára az utazás élménnyé válik. Könnyen tisztíthatók, strapabírók és biztonságosak.

Miért válassza a Heys márkát?

  • 30+ év tapasztalat a poggyászgyártásban
  • Modern dizájn és trendkövető kollekciók
  • Könnyű és tartós kivitel
  • 5 év garancia a kiválasztott modellekre
  • Egyszerű tisztíthatóság és praktikus használat

A Heys célja, hogy új szintre emelje az utazási élményt – innovatív megoldásokkal és kiváló minőségű anyagokkal. Fedezze fel a teljes kínálatot a WorldOfBags.hu oldalon, és válasszon olyan bőröndöt, amely minden utazás során megbízható társa lesz.

Gyártó hivatalos oldala: www.eu.heys.com | Gyártó: Heys EU GmbH | Cím: Moosbauerweg 1, 82515 Wolfratshausen, DE | Email: service.eu@heys.com | Importőr: Shopen Group s.r.o. | Cím: Purkyňova 3050/99a, 61200 Brno, CZ | Email: info@shopen.cz