Heys Zen S Navy

Kód: HEYS-10164-0028-21
Nincs értékelés Ugrás az értékeléshez
69 610 Ft Egységár:
Készleten van
Várható kézbesítés:
28.10.2026
Szállítási lehetőségek

Bőrönd 100%-ban polikarbonátból készült, homokos textúrával és fém védősarkokkal. A bélelt belső térben elválasztófal, cipzáras hálós zsebek és kompressziós pántok találhatók. Kettős 360°-os görgők, TSA-zár és 20%-os bővítő alumínium markolattal egészítik ki.

54 × 37,3 × 22,5 cm, 3,4 kg, 47 l kiterjesztett állapotban.

Részletes információ

Termék részletes leírása

Kifinomult megjelenés Heys Zen S haditengerészet alapja a finom homokos textúra, a diszkréten bevésett logó és az ahhoz illő szegély. 100% polikarbonát Ezeket fém sarokvédők egészítik ki, így a kialakításnak gyakorlati funkciója is van. A belső térben is folytatódik a rendszerezésre helyezett hangsúly: elválasztófalak, hálós zsebek és pántok segítségével.

A Zen S modell 54 × 37,3 × 22,5 cm méretű fém sarkokat kombinál. A kompakt kialakítás megőrzi a nagyobb változatok homokos textúráját és tagoltságát.

Heys Zen S Navy

Heys · Design és utazási felszerelés

Heys Zen S haditengerészet

A Zen a diszkrét külső részleteket teljes utazási felszereléssel ötvözi. A sarokvédők, a TSA-zár és a kettős forgó kerekek mind része ennek a letisztult kialakítású bőröndnek, amely egyáltalán nem tűnik túlzsúfoltnak.

47 l kibővítve 3,4 kg 54 × 37,3 × 22,5 cm TSA-zár Kibővítő sarokvédők

A Heys Zen S Navy átgondolt részletei

Heys Zen S Navy – Písková textura a vryté logo

Homokos textúra és bevésett logó

A finoman texturált felületet a visszafogott „Heys” felirat egészíti ki. A színben hozzáillő szegély biztosítja a harmonikus megjelenést.

Heys Zen S Navy – Ochrana exponovaných rohů

A kitett sarkok védelme

A fém burkolatok segítik a héj védelmét azokon a helyeken, amelyek a kezelés során gyakran igénybe vannak véve. Ezek a szilárd polikarbonát alapra illeszkednek.

Heys Zen S Navy – Síťované kapsy se zipem

Hálós zsebek cipzárral

A teljesen bélelt belső térben található egy cipzáras elválasztó, több cipzáras hálós zseb, valamint csatós kompressziós pántok. A tartalmat áttekinthetően elrendezheti és részenként lezárhatja.

Heys Zen S Navy – Stabilní otočný pojezd

Stabil forgó futómű

A négy dupla görgős egység lehetővé teszi a 360°-os zökkenőmentes irányváltást. A bőröndöt egymás mellett lehet tolni anélkül, hogy folyamatosan megdőlne.

Heys Zen S Navy – TSA v zapuštěném provedení

TSA s süllyesztett kivitelben

A beépített kombinációs zár lezárja a fő rekeszt, és illeszkedik a Zen letisztult vonalvezetéséhez. A kihúzható alumínium fogantyú többféle pozícióba állítható.

Részletes információk a Heys Zen S Navy termékről

  • A finoman texturált felületet a visszafogott „Heys” felirat egészíti ki. A színben hozzáillő szegély biztosítja a harmonikus megjelenést.
  • A fém burkolatok segítik a héj védelmét azokon a helyeken, amelyek a kezelés során gyakran igénybe vannak véve. Ezek a szilárd polikarbonát alapra illeszkednek.
  • A teljesen bélelt belső térben található egy cipzáras elválasztó, több cipzáras hálós zseb, valamint csatós kompressziós pántok. A tartalmat áttekinthetően elrendezheti és részenként lezárhatja.
  • A négy dupla görgős egység lehetővé teszi a 360°-os zökkenőmentes irányváltást. A bőröndöt egymás mellett lehet tolni anélkül, hogy folyamatosan megdőlne.
  • A beépített kombinációs zár lezárja a fő rekeszt, és illeszkedik a Zen letisztult vonalvezetéséhez. A kihúzható alumínium fogantyú többféle pozícióba állítható.
  • A cipzáras bővítő akár 20 %-kal növeli a helyet. A felső és oldalsó fogantyúk lehetővé teszik, hogy a rakodás során a legkényelmesebb fogást válasszuk.
méretek54 × 37,3 × 22,5 cm
tömeg3,4 kg
kiterjesztés utáni térfogat47 l
Anyag100% polikarbonát
ExpanderIgen
TSA zárIgen
A Heys garanciája5 év a gyártó feltételei szerint

A „kibővítés után” jelöléssel ellátott térfogat az expander használatára vonatkozik. A kibővítés növeli a poggyász mélységét.

Inspiráció a Zen kollekcióból

Hová vigyük, és hogyan gondoskodjunk róla

A Zen azoknak az utazóknak ideális, akik letisztult dizájnt keresnek, amelyben kiemelt szerepet kap a jól átgondolt belső kialakítás és a védelmet szolgáló részletek. A kisebb tárgyakat helyezze el a hálós zsebekben, a ruhákat pedig rögzítse a hevederekkel. A strukturált héjat és a fém sarkokat puha, nedves ruhával tisztítsa meg, és tárolás előtt szellőztesse ki a bélést. Repülés előtt hasonlítsa össze a táska tényleges külső méreteit a jegyárakban meghatározott korlátokkal, különösen ha bővítőt használ.

Kiegészítő paraméterek

Kategória: Kis bőröndök
Jótállás: 5 let
EAN vonalkód: 665556053254
Szín: Kék
? Kinek: Férfi (unisex)
Kerekek száma: 4
Kivitel: Keményfedeles
? Stílus: Modern, Elegáns, Kabinos, Kézipoggyász
Anyag: Polikarbonát
Bővíthető: Igen
TSA zár: Igen
? Max. méretek: 55 x 40 x 23 cm, 56 X 45 X 25 cm
Felhasználás: Utazás
? Légitársaságok: EasyJet, Lufthansa, British Airways, Smartwings
? Magasság (leghosszabb oldal cm-ben): 54
? Szélesség (cm): 37
? Mélység (cm): 23
? Súly (Kg): 3.4
Gyártó: Heys
Modell: Zen
Súly: 3,4 kg
Szín: modrá
Anyag: 100 % polykarbonát
Rozměry: 54 x 37,3 x 22,5 cm
Objem: 47 l

Termékértékelés

Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

Ezt a mezőt ne töltse ki

Mennyire vagy elégedett ezzel a terméket? Válassz 1 és 5 csillagos értékelések között, ahol az 1 a legrosszabb, az 5 pedig a legjobb értékelés.

A „KÜLDÉS” gombra kattintva hozzájárul személyes adatainak kezeléséhez.

Beszélgetés

Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

Ezt a mezőt ne töltse ki

Biztonsági ellenőrzés

A „KÜLDÉS” gombra kattintva hozzájárul személyes adatainak kezeléséhez.

Heys – modern utazóbőröndök stílusos utazóknak

Heys logó Akár gyakran utazik, akár csak alkalmanként indul útnak, egy megbízható utazópoggyász mindig elengedhetetlen. A Heys márka több mint 30 éve kínál minőségi bőröndöket és utazási kiegészítőket, amelyek ötvözik a modern dizájnt, a könnyű kezelhetőséget és a tartósságot.

Kínálatunkban megtalálhatók a gyerek bőröndök, valamint a kerekes utazóbőröndök felnőttek számára is. A Heys termékek világszerte népszerűek, és a magyar piacon is egyre keresettebbek a könnyű, strapabíró és stílusos poggyászok között.

#ShowMore#

Keményfedeles bőröndök – maximális védelem utazás közben

A keményfedeles bőröndök kiváló minőségű polikarbonátból készülnek, amelyet extrém körülmények között is használnak. Ezek a modellek:

  • rendkívül könnyűek, így nem terhelik feleslegesen az utazást
  • ellenállnak az ütődéseknek és nyomásnak
  • rugalmas szerkezetűek – inkább meghajlanak, mint eltörnek
  • hőmérséklet-ingadozásnak ellenállnak

Praktikus hátizsákok mindennapi használatra

A Heys kínálatában ultrakönnyű hátizsákok is megtalálhatók, például notebook- vagy tabletrekesszel ellátott modellek. Ezek ideális választást jelentenek üzleti utazáshoz, munkába vagy iskolába.

Gyerek bőröndök – játékos és praktikus megoldás

A márka külön figyelmet fordít a legkisebbekre is. A gyerek bőröndök vidám mintákkal, könnyű szerkezettel és stabil kerekekkel készülnek, így a gyerekek számára az utazás élménnyé válik. Könnyen tisztíthatók, strapabírók és biztonságosak.

Miért válassza a Heys márkát?

  • 30+ év tapasztalat a poggyászgyártásban
  • Modern dizájn és trendkövető kollekciók
  • Könnyű és tartós kivitel
  • 5 év garancia a kiválasztott modellekre
  • Egyszerű tisztíthatóság és praktikus használat

A Heys célja, hogy új szintre emelje az utazási élményt – innovatív megoldásokkal és kiváló minőségű anyagokkal. Fedezze fel a teljes kínálatot a WorldOfBags.hu oldalon, és válasszon olyan bőröndöt, amely minden utazás során megbízható társa lesz.

Gyártó hivatalos oldala: www.eu.heys.com | Gyártó: Heys EU GmbH | Cím: Moosbauerweg 1, 82515 Wolfratshausen, DE | Email: service.eu@heys.com | Importőr: Shopen Group s.r.o. | Cím: Purkyňova 3050/99a, 61200 Brno, CZ | Email: info@shopen.cz