Coocazoo MATE Happy Raindrops 30l
Kód: 211305Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Iskolai hátizsákok (1–4. osztály) |
|---|---|
| Jótállás: | 4 év |
| EAN vonalkód: | 4047443474209 |
| Szín: | Kék |
| ? Kinek: | Férfi (unisex), Fiúk |
| ? Űrtartalom: | 21 - 30 liter |
| ? Laptop zseb: | Laptop 15 - 16" |
| ? Stílus: | Modern, Vízálló |
| Felhasználás: | Közép- és felsőoktatás, 5. osztálytól |
| ? Magasság (leghosszabb oldal cm-ben): | 44 |
| ? Szélesség (cm): | 30 |
| ? Mélység (cm): | 23 |
| ? Súly (Kg): | 1,25 |
| Gyártó: | Coocazoo |
| Modell: | Mate |
| Pontos térfogat: | 30 |
| Súly: | 1350 g |
| Rozměry: | 44 x 30 x 23 cm |
| Objem: | 30 l |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A Coocazoo egy német márka, amely modern, színes és ergonomikus iskolai hátizsákokat és kiegészítőket kínál. A termékeket a gyerekek és diákok igényeihez tervezték, különös hangsúlyt fektetve a kényelemre, funkcionalitásra és tartósságra.
A Coocazoo hátizsákok kiváló minőségű anyagokból készülnek, és megfelelnek a legszigorúbb ergonomiai követelményeknek. Az AGR és BAG tanúsítvány igazolja, hogy a hátizsákok kímélik a gyermek hátát, és támogatják az egészséges testtartást a mindennapi használat során.
A kínálatban nemcsak hátizsákokat, hanem tolltartókat és pénztárcákat is találsz, amelyek színben és dizájnban tökéletesen illeszkednek egymáshoz. Így könnyedén összeállíthatsz egy egységes, stílusos iskolai szettet.
A Coocazoo hátizsákok modellcsaládjai
| Gyártó : | HAMA spol. s r.o. |
|---|---|
| Cím : | Kšírova 604/150, 619 00 Brno |
| E-mail : | info@hama.cz |






.png)







