Bagmaster BAG 23 A diákhátizsák - zöld és fekete színben
Kód: 230201Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Háromkamrás iskolai hátizsák 4. osztálytól kezdődően olyan iskolásoknak, akiknek sok holmi számára kell hely. A hátizsák három tágas rekesszel rendelkezik, egy párnázott 15"-os laptop rekesszel és rengeteg kisebb zsebbel a különböző apróságok számára. A hátizsák hátsó része anatómiailag formázott és puhán párnázott, akárcsak a vállpántok.
Az oldalsó zsebekben egy 1,5 literes palack is elfér. A kis kamrában egy szervező és egy levehető kulcstartó található. Az oldalakon kompressziós pántok találhatók a hátizsák mélységének beállításához vagy palack rögzítéséhez. Természetesen fényvisszaverő elemeket is tartalmaz.
- háromkamrás
- anatómiailag formált - gondolkodás a gyermekek egészséges hátáról
- kényelmes viseléskor - a hát és a vállpántok kényelmes 3D hálós párnázással rendelkeznek. A pántok hossza könnyen beállítható
- a hátizsák robusztusabb másokhoz képest (pl. Digital vagy Energy). Főleg azért, mert több a párnázottsága és sok különböző zsebe van az apróságok számára;
- ajánljuk, hogy megvásárolja mellkasi csata pántok megfelelő tartása a vállakon
- a fő kamra befogadóképessége nagy tányérok, a4-es jegyzetfüzetek és van hely a párnázott zsebben akár 15" méretű táblagéphez vagy laptophoz. A tetején egy tépőzáras pánt található, amely biztonságosan tartja a laptopot;
- a tasak és az uzsonnás doboz a középső rekeszben talál helyet
- oldalsó zsebek az ivópalackok számára - csak húzza ki a cipzárat, és helyezze be a belső hálós részbe. A nagyobb palackokat (pl. 1,5 l) ajánlott az oldalsó pánttal rögzíteni.
- oldalsó kompressziós heveder szolgál a hátizsák mélységének beállításához. Vagy csak azért, hogy lehorgonyozza az italát.
- az elülső kamrában praktikus szervező mobiltelefon, fejhallgató, íróeszközök és zseb power bank kivezetéssel. ennek a kamrának a tetején van egy levehető karabineres klipsz a kulcsok számára.
- az alja párnázott és varrott. A hátizsák így szépen tartja az alakját a hátán ülve és a padon állva.
- Köszönöm fényvisszaverő elemek(elöl és hátul) a hátizsák és így az iskolás jól látható a sötétben is
- a diákhátizsák gyártásához használt anyagok megfelelnek a biztonság szempontjából, eU szabványok
- a hátsó kamrában van varrott névtábla. Az iskolások alkoholos vagy lemosható filccel ráírhatják a nevüket és elérhetőségüket arra az esetre, ha elveszítenék a hátizsákjukat.
- minden hátizsák eredeti. A nyomtatott részen lévő anyagot a tekercsből vágták le, és a színterek eloszlása eltérő (eltérhet a képen látható hátizsákhoz képest).
- 3 év garancia
Az elülső kamrában lévő táska, amely néhány képen látható, nem része a hátizsáknak.
Paraméterek:
- Kötet: 30 l
- Méretek: 46 x 31 x 21 cm
- Súly: 1,1 kg
- Terhelhetőség: 9 kg
- Anyag: 100% poliészter
- Oldalsó zsebek száma: 2
- Kamrák száma: 3
- Laptop zseb: Igen, 15"
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Diák és városi hátizsákok |
|---|---|
| Jótállás: | 36 hónap |
| EAN vonalkód: | 8591805014276 |
| Szín: | Zöld |
| ? Kinek: | Férfi (unisex), Fiúk |
| ? Űrtartalom: | 21 - 30 liter |
| ? Laptop zseb: | Laptop 15 - 16" |
| ? Stílus: | Modern |
| Felhasználás: | Közép- és felsőoktatás, 5. osztálytól |
| Gyártó: | Bagmaster |
| Počet komor: | 3 |
| Szín: | zelená |
| Méret notebooku: | 15" |
| Rozměry: | 46 x 31 x 21 cm |
| Objem: | 30 l |
| Súly: | 1,1 kg |
| Nosnost: | 9 kg |
| Počet bočních kapes: | 2 |
| Laptop zseb: | Ano |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A Bagmaster egy cseh márka, amely kiváló minőségű iskolai hátizsákok és kiegészítők gyártására specializálódott. A Bagmaster iskolai hátizsákok a legújabb trendekhez igazodnak, miközben a diákok valós igényeire is fókuszálnak. Minden modell gondosan kiválasztott, strapabíró anyagokból készül, így hosszú távon is megbízható társ az iskolában és a mindennapokban.
A kínálat részei a Bagmaster tolltartók, uzsonnás dobozok és a népszerű tornazsákok is. Webáruházunkban lányoknak és fiúknak szánt szettek közül is választhatsz, többféle színben és mintával. A márka nagy hangsúlyt fektet a biztonságra is – a fényvisszaverő elemek jobb láthatóságot biztosítanak az iskolába vezető úton.
A Bagmaster hátizsákok sokoldalúan használhatók: ideálisak iskolába, városi használatra vagy akár sporttevékenységekhez is. Praktikus részleteik – például a párnázott notebook rekesz, a többfunkciós zsebek és az állítható pántok – megkönnyítik a mindennapi használatot.
#ShowMore#
A Bagmaster a minőség, az ergonómia és a modern dizájn kombinációját kínálja, amely támogatja a gyerekek és fiatalok kényelmes viseletét és egészséges fejlődését.
A Bagmaster termékek kulcsjellemzői
- Ergonomikusan kialakított hátrész: Segíti a helyes testtartást és csökkenti a hát terhelését.
- Állítható vállpántok: Könnyen igazíthatók a gyermek testalkatához.
- Strapabíró, vízlepergető anyagok: Hosszú élettartamot és ellenállóságot biztosítanak.
- Átgondolt belső elrendezés: Több rekesz és rendszerező a könyveknek, füzeteknek és notebooknak.
- Biztonsági elemek: Fényvisszaverő részletek a jobb láthatóságért.
A Bagmaster hátizsákok előnyei
- Iskolásoknak és diákoknak: Kisebbeknek iskolatáska, nagyobbaknak modern hátizsák.
- Széles dizájnválaszték: Színes, trendi minták minden stílushoz.
- Kényelmes viselet: Könnyű konstrukció a mindennapi használathoz.
Fő paraméterek
- Anyag: Tartós, vízlepergető textíliák.
- Funkciók: Ergonomikus hátrész, notebook rekesz, fényvisszaverő elemek.
- Kategória: Iskolai és diák hátizsákok.
A Bagmaster ideális választás, ha megbízható, kényelmes és tartós iskolai hátizsákot keresel. A WorldOfBags.hu kínálatában széles választékot találsz raktárról, gyors kiszállítással és kedvező árakkal.
| Gyártó : | BAGMASTER s.r.o. |
|---|---|
| Cím : | Novotného lávka 200/5, Staré Město, 110 00 Praha 1, CZ |
| E-mail : | info@bagmaster.cz |
