American Tourister URBAN GROOVE UG7 OFFICE BACKPACK 15,6" FEKETE
Kód: 5414847723117Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Praktikus laptop hátizsák American Tourister UG7 LAPT. BACKPACK 15,6" az URBAN GROOVE kollekcióból egy kisebb cipzáras zsebbel rendelkezik az oldalán, a másik oldalon pedig egy gumiszalaggal ellátott zsebbel, pl. egy palack számára. Az elülső oldalán egy kisebb cipzáras zsebbel és egy nagyobb rekeszes zsebbel rendelkezik.
Két részre oszlik. Az egyikben van egy szabad tér, a másikban pedig egy állítható, párnázott laptoprekesz. A hátizsák hordozófogantyúval, két állítható vállpánttal és hátul párnázással rendelkezik.
- fény
- laptop rekesz: 26 x 37,5 x 3,5 cm, 39,6 cm / 15,6"
- párnázott hát + állítható vállpántok
- palackzseb
- szervező
- esőkabát
- Smart Sleeve /az úgynevezett fedőlap a bőrönd fogantyújához való egyszerű rögzítéshez/
| Anyag | poliészter |
|---|---|
| Méretek | 33 x 46 x 24 cm |
| Tömeg | 700 g |
| Hangerő | 26 l |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Diák és városi hátizsákok |
|---|---|
| Jótállás: | 24 hónap |
| EAN vonalkód: | 5414847723117 |
| Szín: | Fekete |
| ? Kinek: | Férfi (unisex) |
| ? Űrtartalom: | 21 - 30 liter |
| ? Laptop zseb: | Laptop 15 - 16" |
| Felhasználás: | Közép- és felsőoktatás |
| Gyártó: | American Tourister |
| Lelkek: | 0,7 kg |
| Minimális zsákméret ("): | 15 |
| Max. zsákméret ("): | 15,6 |
| Anyag táskák: | Poliészter |
| A zsák belső mérete (mm): | 375x260x35 |
| 15" ntb táska: | 1 |
| Hangerő: | 26 l |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

Az American Tourister az egyik legismertebb márka a utazási poggyászok világában. Kínálatában modern designnal és praktikus funkciókkal rendelkező bőröndök, hátizsákok és utazótáskák találhatók, amelyek ideálisak mindennapi használatra és hosszabb utazásokhoz is.
Az American Tourister egy amerikai márka, amelyet 1933-ban alapított Sol Koffler. A márka úttörő volt a tartós, formázott műanyag poggyászok gyártásában, amelyek kiemelkedő ellenállóságukkal váltak ismertté. 1993 óta a Samsonite csoport része, és ma a világ egyik vezető poggyászmárkája.
Nagyon népszerűek a repülőre felvihető hátizsákok, amelyek megfelelnek a légitársaságok kézipoggyász-méreteinek, így ideálisak utazáshoz.
#ShowMore#
A kiváló minőség és a modern design miatt az American Tourister tökéletes választás, ha megbízható poggyászt keresel. Válogass a utazóbőröndök széles kínálatából – a könnyű textil modellektől a strapabíró keményfedeles változatokig, különböző méretekben és színekben.
A kínálatban megtalálod a praktikus hátizsákokat, kozmetikai táskákat és gurulós utazótáskákat is. Az American Tourister termékek minden utazó számára ideálisak, akik a megbízhatóságot, a funkcionalitást és a stílust keresik egyben.
American Tourister – poggyász, amely megkönnyíti az utazást
A márka világszerte ismert a minőség, az elérhető ár és a modern megjelenés kombinációjáról. Termékei a rövid kiruccanásoktól a hosszú utazásokig minden helyzetben megállják a helyüket.
Az innovatív kialakításnak köszönhetően a bőröndök könnyen kezelhetők és jól rendszerezhetők. Sok modell rendelkezik bővíthető térfogattal, négykerekes rendszerrel a könnyű mozgás érdekében, valamint TSA zárral a biztonságos utazáshoz.
Az American Tourister folyamatosan újít, hogy megfeleljen a modern utazók igényeinek. A tartósság, a praktikum és a friss design teszi a márkát az egyik legnépszerűbb választássá világszerte.
